Hakkımızda

30 yılı aşkın mesleki tecrübemizle 2014 yılından itibaren Gülbenk Danışmanlık Eğitim A.Ş. çatısı altında danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Bizimle işbirliği yapmanız durumunda sizin adınıza tüm işlem ve süreçlerin daha kolay olacağını biliyoruz.

Mevzuat ve Uygulamaya Hakim Uzman Kadro

Çalışmalarımızı, SMMM Lütfi GÜLBENK ve Av. Esma GÜLBENK’in önderliğinde, 15 kişilik ekibimizin yanı sıra, 42 yıllık meslek deneyimi ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı İş Teftiş Kurulu Ankara Grup Başkanlığı görevinden emekli olan İş Başmüfettişi Sayın Ali Haydar KİTİŞ ve 36 yıllık hizmeti sonrasında Sigorta Primleri Daire Başkanlığı'ndan emekli olan ve eğiticilerin eğiticisi ünvanına sahip Sayın Hadi EYCE ile birlikte sürdürmekteyiz.

Ayrıca çalışma ekibimizde danışman olarak 20 yıllık mesleki deneyimi ile SMMM Sayın Abdulkadir ÖZTÜRK ile iş sağlığı ve güvenliği mevzuatı kapsamında tüm mesleki çalışmalarını bakanlıkta teknik iş başmüfettişi olarak tamamlamış, aynı zamanda İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'nun hazırlanması aşamasında görev almış Makine Mühendisleri Sayın Fazıl ÖLMEZ ve Sayın Gürbüz Zafer YAVUZARSLAN, İnşaat Mühendisi Sayın Mustafa Cengiz AYNA ve Kimya Mühendisi Sayın Mustafa Necdet ÇARIKÇI da yer almaktadır.

Diğer yandan, yeni bir özel öğretim kurumunun kuruluş sürecine yönelik olarak sunduğumuz danışmanlık hizmetlerimizi, Türkiye Özel Okullar Derneği eski eş başkanı ve 40 yıllık mesleki tecrübesiyle sektörün gelişimine önemli katkılar sağlamış olan Sayın Cem Gülan’ın koordinasyonunda yürütmekteyiz.

 

Çözümü Birlikte Üretelim

Mevzuata olan hâkimiyetimiz, uygulama tecrübemiz, disiplinli çalışmamız ve ilgi alanımızdaki konulara yönelik uzman kadromuzla ortaya koyduğumuz bilimsel ve sistematik yaklaşımlar bütünleştiğinde ortaya işverenler adına önemli kazanımlar, bizim adımıza da güzel başarı öyküleri çıkmaktadır.


Yönettiğimiz internet sayfamızda bugüne kadar yayınlanmış 240 tanesi iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatı hakkındaki görüş ve değerlendirmelerimizi içeren yaklaşık 380 yazı ile aylık ortalama 350 bin ziyaretçi sayısına ulaştık. İnternet sayfamızda yayınlanan söz konusu yazılar, işimize gösterdiğimiz ilginin ve konu hakkındaki birikimimizin bir simgesi olarak kabul edilebilirse, yıllık 4,2 milyon ziyaretçinin internet sayfamızdan yararlanıyor olması da iş dünyası ve meslek mensuplarının bize olan mesleki güveninin açık bir ifadesi olduğunu değerlendirmekte ve bundan güç almaktayız. (www.gulbenkmusavirlik.com)


Özetle, siz işverenlerin sadece iş dünyasındaki hedeflerinize odaklanmanızı istiyoruz. Uzman bir kadro ile birlikte çalışmanın sizlere sağlayacağı katma değerden yararlanmanızı öneriyoruz. Bizimle işbirliği yapmanız durumunda sizin adınıza tüm işlem ve süreçlerin daha kolay olacağını biliyoruz.

Test

Form Gönderimi

Tamam