GÜLBENK AKADEMİ

Gülbenk İş ve SGK Gülbenk Akademi

Eğitim Konu Başlıklarımız ve Hedef Kitle: 
Gülbenk Akademi bünyesinde, şirketlerin İK departmanında çalışan veya görev almak isteyenler, işverenler ve üst düzey yöneticiler, SMMM ve Avukatlık stajyerleri ve meslek mensupları için başlangıç, orta ve ileri düzeyde iş hukuku ve sosyal güvenlik, bordro ve iş sağlığı ve güvenliği alanlarında mevzuat ve uygulamaya yönelik eğitimler vermekteyiz.

İş dünyasının en önemli ihtiyaçlarından birisi iş hukuku, sosyal güvenlik, bordro ve istihdam teşviklerini bilen uzman personel talebi olmasına rağmen, bu alanda eğitimli yetişmiş personel yeteri kadar bulunmamaktadır.

Çalışanlar İçin Eğitimlerimiz:
Çalışma hayatında işverenlerin İK departmanında çalışanlardan beklentisi işe alma, oryantasyon ve motivasyon ile sınırlı değildir. Şirketler artık iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatı ile istihdam teşviklerini bilen ve uygulayabilen elemanları tercih etmektedir. Ancak işverenin bu talebine cevap verebilecek düzeyde, İK adaylarının eğitim alabildiği, iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatı başta olmak üzere akademik bir eğitim programı ne yazık ki ülkemizde bulunmamaktadır. Bu nedenle kurslarımıza katılacak meslek mensupları ve adaylar mevzuat ve uygulamayı bir arada öğrenerek daha rahat iş bulma şansına sahip olabileceklerdir.

İşverenler İçin Eğitim Faaliyetlerimiz:
İşveren ve üst düzey yöneticilere çalışma hayatının temel kurallarını içeren 60 maddelik kapsamlı bir eğitim veriyoruz. Bu çalışma için hazırladığımız işveren el kitabımız, uzman kadromuzun değerli katkıları da alınarak tamamlanmıştır. İşveren olmanın temel sorumluluğu yanında ‘’Kanunu bilmemek özür sayılmaz’’ hukuk kaidesini de dikkate alarak işverenleri ve üst düzey yöneticileri bu kapsamlı eğitime davet ediyoruz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri:
İş sağlığı ve güvenliği alanında görev alan uzmanlara yönelik verdiğimiz eğitim hizmetleri, konusunda uzman Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından emekli inşaat, makina ve kimya mühendisi Teknik İş Başmüfettişleri tarafından verilmektedir. Eğitim kapsamında risk değerlendirmesi, iş kazaları kök analiz teknikleri, iş kazaları sonucu işverenlerin, üst düzey yöneticilerin ve uzmanların cezai sorumlulukları gibi konu başlıkları yer almaktadır.

Ferah ve Modern Eğitim Mekanı ve Uzman Kadro:
Eğitim çalışmalarımızı, mevzuat ve uygulamaya hakim ve konusunda tecrübeli uzman kadromuzla, CEPA ve Kentpark alışveriş merkezlerinin hemen yanı başında bulunan NEP Ofis binamızdaki beş yıldızlı otel konforundaki ferah ve modern eğitim salonlarımızda sunuyoruz. Ayrıca şirketlerin İK departmanlarına ihtiyaç duydukları konu başlıklarında kendi şirket merkezlerinde de bu hizmeti sağlayabiliyoruz.

Bugüne kadar yayınlanmış yüzlerce yazımız ve web sayfamızda bu bilgilerden istifade eden yıllık 5 milyon ziyaretçimiz en önemli referansımızdır.

Sizleri de eğitimlerimizde ağırlamak isteriz.

GÜLBENK AKADEMİ KAYDI İÇİN

Test

Form Gönderimi

Tamam